" رئیس سازمان حراست کل کشور: حراست ها دیده بان نظام اسلامی هستند

پست الکترونیکی چاپ
مراسم معارفه مشاور و مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار با حضور رئیس سازمان حراست کل کشور، امام جمعه، فرماندار، فرماندهات و مدیران نظامی انتظامی دستگاه ها و سازمانهای منطقه آزاد چابهار روز پنج شنبه در سالن آمفی تاتر دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد چابهار دکتر زارعی رئیس سازمان حراست کل کشور در این مراسم اظهار کرد: حراست ها دیده بان نظام اسلامی هستند که با حفظ امنیت و برقراری نظم با جدیت و همت به تعهدات خود اهتمام می ورزند.
وی با اشاره به اهمیت رعایت، دقت و اجرای دقیق وظایف ماموریتی برای بازدهی مناسب در فعالیت حراست ها افزود عدم نظارت صحیح یکی از عوامل اصلی برخی سواستفاده ها و رانت ها است وی با اشاره به تلاش دشمن در دامن زدن به برخی مسایل تصریح کرد بزرگترین سرمایه نظام اسلامی ما اعتماد مردم است و دشمن می کوشد تا با دامن زدن به برخی مشکلات و بزرگنمایی آن به اعتماد مردم لطمه وارد کند اما همواره ناموفق بوده است.
شهباز یزدانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان نیز طی سخنانی در این نشست  اظهار کرد: واحد حراست سازمان بعنوان یک مجموعه اجرایی و نظارتی مستقیم و غیر مستقیم و نامحسوس وظایفی خطیر در ارتباط با سالم سازی محیط کار، کنترل کیفی و کمی کارکنان و همچنین بررسی، احراز و رسیدگی به تخلفات اداری و مالی و نظارت اماکن و اسناد و مدارک عهده دار هستند و ما انتظار داریم حراست سازمان بر سیاست ها و روش های ذیل بیش از پیش تاکید داشته باشند.
وی در ادامه افزود تبلیغ تفکرات بسیجی و ولایی ، دستاوردهای انقلاب، بذل مساعی و تلاش حفظ مصالح نظام جمهوری اسلامی بعنوان اساسی ترین وظیفه حراست سازمان است.
و امید است در سازمان منطقه آزاد چابهار برای ایجاد فضای امن، سالم و صمیمانه این نیروها اهتمام ورزند.
وی همچنین از زحمات آقای شکوری مدیرکل قبلی حراست سازمان تشکر کرد و آرزوی توفیق و منشاء خدمات در دیگر سنگرهای محوله را  برای ایشان کرد. پس از آن از  مهدی حسینقلی پور بعنوان یکی از برداران ارزشی، باتجربه، خلاق و ولایی یاد کرد و افزود نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند ایشان و حسب موافقت ریاست حراست کل کشورامید است با اتکال به عنایات حضرت حق، تلاش، جدیت و تشریک مساعی با سایر همکاران و عمل بر اساس ضوابط و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد موفقیت جنابعالی در انجام وظایف و ماموریت های محوله در نقطه نقطه منطقه باشیم.
حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان چابهار نیز در این مراسم گفت برخورداری از چشمان بینا و دقیق و دوری از ظواهر و دلبستگی به مادیات از وظایف اصلی حراست ها است. نظارت های دقیق، و ناظران امین، عادل و صادق از ناظران بر حاکمیت هستند که می بایست جهت حفظ نظام تقویت و قوی شوند.
وی در ادامه گفت حراست ها عیون مدیرانند، عیون کشور و نظامند که می بایست واقعیت را متذکر شوند.
مهدی حسینقلی پور مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار با تاکید به این نکته که مدیران و کارکنان حراست، نهادها، دستگاه ها و سازمان های دولتی بایستی به عنوان سربازان و افسران جنگ نرم در راستای فرامین مقام عظمای ولایت عمل نموده و امروز در برابر توطئه های نرم افزاری دشمنان نظام اسلامی آمادگی داشته باشند اظهار امیدواری کرد:آخرتمان را در برابر دنیای مادی احدی نفروخته و تنها با حفظ و زنده نگه داشتن نام ایران اسلامی از هیچ گونه کوتاهی نخواهم کرد.