مجموعه های ورزشی

پست الکترونیکی چاپ


باشگاه ورزشی زیتون:

این باشگاه شامل فعالیتهای بدن سازی و آمادگی جسمانی ویژه آقایان است . باشگاه ورزشی زیتون در محدوده منطقه آزاد و جنب مجتمع تجاری تیس واقع و علاقه مندان بسیاری به ویژه جوانان را به خود جذب کرده است این باشگاه آماده ارائه خدمات به گردشگران نیز هست.

باشگاه دروازه اقیانوس:

این باشگاه کلیه فعالیتهای مربوط به ایروبیک ، آمادگی جسمانی و بدن سازی بانوان را شامل می شود. باشگاه دروازه اقیانوس در محدوده منطقه آزاد و دسترسی به آن از چندین طریق میسر است.

باشگاه ورزشی شهدای گمنام:

این باشگاه خصوصی ویژه آقایان است. باشگاه ورزشی شهدای گمنام در مرکز شهر چابهار و مخصوص ورزش بدن سازی و پاورلیفتینگ است.

باشگاه ورزشی خلیج:

این باشگاه و تفرج گاه در خیابان شهید ریگی و جنب اداره شیلات واقع است. باشگاه ورزشی – تفریحی خلیج ، میزبان علاقه مندان بسیاری است که به ورزش های آبی و تفریحات جانبی علاقه مندند.

باشگاه ورزشی گل گندم:

این باشگاه ویژه بانوان و متعلق به بخش خصوصی است. باشگاه گل گندم در شهر چابهار ورزش هایی همچون ایروبیک ، کاراته ، هنرهای رزمی و آمادگی جسمانی را پوشش می دهد.

باشگاه ورزشی دانشگاه دریانوردی:

این باشگاه درواقع سالن ورزشی چند منظوره بوده و با امکانات مطلوب ورزش هایی از قبیل فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و غیره را ارائه می دهد که در خیابان شهید ریگی و در محدوده دانشگاه قرار دارد.

باشگاه ورزشی دانشگاه بین المللی منطقه آزاد :

این دانشگاه دارای یک سالن بدن سازی است که علاقه مندان به این رشته به ویژه از قشر دانشجویان را پذیراست.

باشگاه ورزشی شیلات :

این باشگاه نیز سالنی چند منظوره و متعلق به اداره شیلات است. باشگاه ورزشی شیلات نیز ورزش های سالنی از قبیل فوتسال ، والیبال ، بسکتبال و غیره را پوشش می دهد که در فلکه شیلات شهر چابهار واقع است.

مجموعه ورزشی شهید ریگی:

این مجموعه متعلق به اداره تربیت بدنی شهرستان چابهار و درخیابان ورزش قرار دارد که دارای سالن چند منظوره برای ورزش هایی همچون والیبال ، بسکتبال ، فوتسال ، زمین چمن فوتبال دارای سکو و با گنجایش 2000 نفر ، سالن کشتی ، سالن هنرهای رزمی ، سالن تیراندازی و استخر شنا بوده که آماده ارائه خدمات به شهروندان و نیز مسافران علاقه مند است.

مجموعه ورزشی کوی بندر:

این مجموعه در محدوده شهر و خیابان شهید ریگی واقع و متعلق به اداره بنادر و کشتیرانی است. مجموعه ورزشی کوی بندر شامل استخر ، زمین چمن فوتبال ، سالن چند منظوره ، باشگاه بدن سازی ، سالن شطرنج و 2 زمین تنیس خاکی است.